www.kasus.pl

Drukarki fiskalne - Posnet

Posnet - logo
Drukarka Fiskalna Posnet Temo HS EJ
  Posnet
Cena netto: 2 299,00 zł
Cena brutto: 2 827,77 zł

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku!
Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.
Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej.
Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.

Drukarka Fiskalna Posnet Thermal FV EJ LED/LCD
  Posnet
Cena netto: 2 599,00 zł
Cena brutto: 3 196,77 zł

POSNET THERMAL FV EJ jest wersją najpopularniejszej w kraju drukarki fiskalnej, wyposażoną w moduł kopii elektronicznej paragonów, dedykowaną do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Kopie paragonów archiwizowane są w niej na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD.
Drukarka Fiskalna Posnet Thermal FV LED
  Posnet
Cena netto: 2 499,00 zł
Cena brutto: 3 073,77 zł

Drukarka Posnet Thermal została wykonana według sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Urządzenie to przeznaczone jest do fiskalizacji procesów sprzedaży realizowanych przy użyciu różnorodnych systemów komputerowych. Drukarka komunikuje się z terminalem lub komputerem PC poprzez specjalizowany interfejs softwareowy wykorzystując złącze szeregowe RS232.
Drukarka Fiskalna Posnet Thermal HS EJ bez obcinacza/z obcinaczem
  Posnet
Cena netto: 2 699,00 zł / 2 799,00 zł
Cena bruto: 3 319,77 zł / 3 442,77 zł

POSNET THERMAL HS EJ to drukarka fiskalna, której konstrukcja została oparta na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Urządzenie wyposażone jest w moduł kopii elektronicznej paragonów (Electronic Journal). Kopie paragonów archiwizowane są w nim na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD.
Stron: | | 1 |